Loading…

Z.Luci apo z.Peci: Video më qesharake e vitit (Video)

  • 18/01/2017 | 10:06

Z.Luci apo z.Peci: Video më qesharake e vitit (Video)

Nëpër rrjetet sociale po qarkullon një video e një emisioni të Radio Televizionit të Kosovës, ku moderatorja bën një gaf gjatë prezantimit të të ftuarve.


Ajo i gatërron mibiemrin zyrtarit të ministrisë së Kulturës, Faton Peci, duke iu drejtaur me z.Luci, transmeton gazetametro.net.

Edhe më simpatike videon e bën mimika e zyrtarit që i ngatërrohet mbiemri, gjatë korrigjimit që i bën moderatores. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë