Loading…

Ymeri thotë se shteti montoi provat ndaj Deharit

  • 08/11/2016 | 11:56

Ymeri thotë se shteti montoi provat ndaj Deharit

Në mbledhjen komemorative që Lëvizja Vetëvendosje po mbanë për nder të aktivistit Dehari u tha që shteti e montoi këtë rast.

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri në fjalën e tij tha që Astritin e kanë arrestuar edhe shumë herë më parë, mirëpo ky regjim e ka kuptuar se Astritit mund të ja burgosësh trupin por kurrë mendjen, transmeton gazetametro.net.

“Më 29 gusht Astriti u arrestua përmes një aksioni të terrorizuar policor pa kufarë prove”, tha i pari i lëvizjes Vetëvendosje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë