Loading…

Ymeri: Lista e VV’së, është bashkimi për fitoren

  • 21/05/2017 | 13:55

Ymeri: Lista e VV’së, është bashkimi për fitoren

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Visar Ymeri, gjatë prezantimit të kandidatit për kryeministër, Albin Kurtin, si dhe kandidatëve për deputet të këtij subjekti, ka thënë se ky bashkim i njerëzve është bashkimi për fitoren. 

Ai tha se në këtë listë janë njerëzit që e ndalen Demarkacionin me Malin e Zi dhe Zajednicën.

“Kjo listë i ka të gjitha, është listë e dijes, e prefosinalizmit, është listë që e ka ndershmërinë, besnikërinë, e ka energjinë, është listë e mendjes dhe listë e zemrës”, tha Ymeri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë