Loading…

Yllka Gashi ka një thirrje për qytetarët

  • 26/01/2022 | 16:34

Yllka Gashi ka një thirrje për qytetarët

Aktorja kosovare tashmë me famë botërore, Yllka Gashi, ka ftuar qytetarët që ta shpërndajnë fotografinë e filmit, shkruan Gazeta Metro.


Gashi ka thënë se nesër fillon voitimi i anëtarëve të Akademisë Amerikane për të nominuar filmat për Oscars 2022 ku edhe Kosovë është në listën e ngushtë për herë të parë.

Këtu keni statusin e plotë:

“Të dashur miq,
Nesër fillon votimi i anëtarëve të Akademisë Amerikane për të nominuar filmat për Oscars 2022.
Kosova për herë parë është në listën e ngushtë me gjasa reale për të siguruar një nominim.
Duke ju falenderuar për përkrahjen e jashtëzakonshme që na e keni bërë gjatë krejt kësaj kohe, ju lus që ta shpërndani sa më shumë fotografinë e filmit tonë në rrjete sociale.
Bashkë për Kosovën drejtë Oscars 2022!!!
Kosova’s Official Entry for Oscars
Based on an inspiring true story, Hive tells the story of empoëerment, resilience and triumph of Fahrije Hoti and the ëomen of Krusha in a situation ëhen giving up is knocking on your door.
Please support us by sharing and thank you a million times!”, ka shkruar Gashi në Facebook. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë