Loading…

Ylli i Betisit shtang Camp Noun, ‘bombardon’ Barcelonën me super gol

  • 25/08/2019 | 23:25

Ylli i Betisit shtang Camp Noun, ‘bombardon’ Barcelonën me super gol

Ylli i Real Betisit, Loren Moron, ka shënuar gol të jashtëzakonshëm kundër Barcelonës.

Nga largësia e rreth 25 metrave, Moron në minutën e 79-të ‘bombardoi’ portën e Ter Stegenit, transmeton Insporti

Sidoqoftë, ky gol ishte vetëm sa për statistikë, pasi ai ishte vetëm sa për ta ngushtuar në 5:2 epërsinë e Barcelonës në ‘Camp Nou’.

Videon mund ta shikoni duke klikuar në këtë LINK.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë