Loading…

Yjet, para dhe pas photoshopit (Foto)

  • 27/01/2017 | 13:43

Yjet, para dhe pas photoshopit (Foto)

Tashmë e dimë padyshim që photoshopi është me të vërtetë i aftë për të bërë një punë të mrekullueshme.


Duke parë fotot e mëposhtme, ju tashmë nuk do ta besoni se çdo gjë që shihni në kopertinat e revistave është fantastike.

Edhe yjet e kinemasë janë me plot defekte, pavarësisht trajtimeve që ato i bëjnë trupit të tyre.

Bukuria e tyre shpesh qendron tek photoshopi i bërë mirë./gazetametro.net

Katy Perry.

1485493861_1

Angelina Jolie

1485493883_3

Fergie

1485493889_4

Britney Spears

1485493984_16

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë