Loading…

Xiaomi përgatit modelin Mix Evo (Video)

  • 17/01/2017 | 23:07

Xiaomi përgatit modelin Mix Evo (Video)

Një model i ri i telefonit nga Xiaomi është shfaqur në Geekbench. Bëhet fjalë për modelin e quajtur Xiaomi Mix Evo dhe telefoni është thënë se do të vijë me procesorin më të ri dhe më të avancuar të Qualcomm, Snapdragon 835.

Xiaomi Mix Evo sjell 4GB RAM dhe Android 6.0.1 Marshmallow. Këto janë specifikat e vetme që dihen për telefonin e ri në këtë moment, ndërsa nuk ka detaje se çfarë lloji të ekranit do të sjell Xiaomi Mix Evo apo me cilat detaje vjen kamera.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë