Loading…

Xhuli dhe Bruno vizitojnë Fadil Nurën, ai i falënderon për vizitën

  • 25/03/2023 | 16:43

Xhuli dhe Bruno vizitojnë Fadil Nurën, ai i falënderon për vizitën

Kryetari i Skënderajt, Fadil Nura, sot ka pritur në takim Xhulin dhe Brunon, dy ish-banorët e Big Brother VIP Kosova.


Këtë e ka bërë të ditur vet Nura përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku edhe i ka falënderuar të dy për vizitën.

“Faleminderit për vizitën, Xhuli dhe Bruno”, ka shkruar Nura krahas një fotografie me dy ish-banorët e BBVK-së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë