Loading…

Xhensila nuk heziton të tregoj sa e lumtur është në krahët e Besit

  • 25/05/2021 | 21:24

Xhensila nuk heziton të tregoj sa e lumtur është në krahët e Besit

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar.


Prej disa ditësh, ata janë duke shijuar pushimet. Fillimisht ishin në Turqi, ku kanë pasur pranë vetes dhe vogëlushen e tyre, Ajkën.

Ndërkohë, sot çifti kanë shkuar në Jug të Shqipërisë. Ka qenë Xhensila që ka publikuar në Instagram disa foto, ku në njërën prej tyre shihet teksa përqafon gjysmën e saj më të mirë.

Vihet re që çifti janë shumë të lumtur, por ato që tërheqin gjithmonë vëmendje janë linjat perfekte të Xhensilës. Kjo e fundit është gjatë gjithë kohës në formë edhe pse nënë e një vajze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë