Loading…

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me fustanin elegant në plazh

  • 14/09/2021 | 22:11

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me fustanin elegant në plazh

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Xhensila Myrtezaj njihet si njëra ndër këngëtaret e dashura të publikut, ajo është mjaft aktive në rrjete sociale.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Ajo u pa e veshur me plot stil teksa kishte kombinuar fustanin ngjyrë gri të gjatë teksa nuk la anash as grimin joshës.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar trupin dhe bukurinë e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë