Loading…

Xhemajlaj kërkon të mos i publikohet numri deri të fillojë fushata

  • 23/05/2017 | 16:23

Xhemajlaj kërkon të mos i publikohet numri deri të fillojë fushata

Isa Xhemajlaj, ish-kandidati për kryetar të Drenastit, tanimë pjesë e listës zgjedhore për deputet të koalicionit PDK-AAK-NISMA ka kërkuar që numri i tij i kandidatit të mos publikohet në rrjete sociale, deri të fillojë zyrtarisht fushata zgjedhore.


Xhemajlaj ka deklaruar se një gjë e tillë është e ndaluar deri në hapjen zyrtare të fushatës më 31 maj.

“Ju lutem, që numrin tim të kandidatin të mos e publikoni në rrjetet sociale, pasi që një gjë e tillë është e ndaluar deri në hapjën zyrtare të fushatës”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë