Loading…

Xhelal Sveçla jep një lajm të hidhur, ka vdekur një i afërm i tij

  • 24/12/2019 | 19:15

Xhelal Sveçla jep një lajm të hidhur, ka vdekur një i afërm i tij

Anëtari i kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, e ish-deputeti Xhelal Sveçla ka njoftuar sot gjatë ditës se ka humbur një të afërm të tij, trasnmeton Gazeta Metro.


Anëtari i kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, e ish-deputeti Xhelal Sveçla ka njoftuar sot gjatë ditës se ka humbur një të afërm të tij.

Sveçla ka shkruar i pikëlluar në rrjetin social Facebook se ka ndërruar jetë një familjar i tij.

“Papritmas, na la në dhimbje e duke mos besuar në të vërtetën aq të hidhur. Pusho i qetë Kushtrim”, ka shkruar ish-deputeti./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë