Loading…

Xharra: PDK-AAK-Nisma do ta bëjnë qeverinë vetë

  • 01/06/2017 | 22:10

Xharra: PDK-AAK-Nisma do ta bëjnë qeverinë vetë

Anëtarja më e re e Partisë Demokartike të Kosovës, Arbana Xharra, ka komentuar sonadazhet e fundit që kanë parashikuar PDK’në fituese.


Ajo ka thënë se me rezultatet e parashikuara, kjo parti do të mund ta bëjë edhe qeverinë.

Xharra është shpehur e bindur se koalcioni PDK-AAK-Nisma do ta bëjë qeverinë vetë.

“Koalicioni i madh del fitues në këto sondazhe. Bile unë jam edhe më e sigurt se këto shifra do të jenë edhe më të mëdha. Ne edhe kështu jemi fitues”, është shprehur ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë