Loading…

Xhaka: Nuk është rezultati që donim, do të japim gjithçka për të arritur në fazën tjetër

  • 12/06/2021 | 18:42

Xhaka: Nuk është rezultati që donim, do të japim gjithçka për të arritur në fazën tjetër

Ndeshja mes Uellsit dhe Zvicrës ka përfunduar me rezultat 1-1.


Mesfushori kosovar ishte ndër më të mirët në fushë, por në fund të ndeshjes nuk është ndarë i kënaqur me rezultatin, përcjellë KosovaPress.

Ai ka reaguar menjëherë pas ndeshjes përmes një statusi në profilin e tij “Facebook” ku ka thënë se “nuk është i kënaqur me rezultatin por se do të japim gjithçka për ta kaluar fazën e grupeve.”.

“Gjithmonë një nder për të udhëhequr Zvicrën, veçanërisht në një turne të madh si ky. Nuk është rezultati që donim por do të japim gjithçka për të arritur në fazën tjetër.”, ka shkruar Xhaka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë