Loading…

Xhaka ndryshon dukjen para lojës kundër Italisë: Kështu reagoi gruaja e tij

  • 14/06/2021 | 16:02

Xhaka ndryshon dukjen para lojës kundër Italisë: Kështu reagoi gruaja e tij

Trendit të fundit për ndryshmin e ngjyrës së flokëve nuk i ka shpëtuar as futbollisti shqiptar që luan për kombëtaren e Zvicrës, Granit Xhaka, shkruan Gazeta Metro.


Mesfushori defanzivi i Zvicrës, vendosi që ta bëj kokën e bardhë duke i ngjyrosur flokët, dhe vendosi që ta befasoj gruan e tij në FaceTime.

Reagimi i gruas së tij ishte epik dhe menjëherë u bë viral në rrjete sociale. Leonita kishte mbetur e shtangur nga ndryshimi i futbollistit i cili guxoi për një vendim pak para takimit të kombëtares së tij kundër Italisë në “Euro 2020” që do të mbahet të mërkurën.

Ndryshe, Xhaka dhe Leonita janë prindër të dy vajzave dhe shumë shpesh bëhen pjesë e mediave rozë për marrëdhënien e tyre të shkëlqyer./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë