Loading…

Xhaferi: Po të mos kishte shtënë roja, do kishte viktima

  • 02/05/2017 | 23:40

Xhaferi: Po të mos kishte shtënë roja, do kishte viktima

Sikur të mos kishte shtënë truproja, pasoja në jetë të njerëzve do ishin katastrofale, ka thënë në vijim të inervistës, kryetari i Parlamentit, Talat Xhaferi.


“Në moment të shtënies, turma ka bërë tre hapa prapa në ato moment janë kthjellë edhe ata që kanë qenë të motivuar për 60 ditë me rradhë edhe me thirrje publike, pse jo edhe për eleminim fizik…”, ka thënë Xhaferi në Click plus në TV21.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë