Loading…

WhatssApp edhe me video

  • 15/11/2016 | 14:14

WhatssApp edhe me video

WhatsApp ka prezantuar diçka të re për përdoruesit e këtij aplikacioni. Tashmë ju mund të bisedoni me kamerë edhe në WhatsApp.

Ky ndryshim është testuar tash e sa muaj, mirëpo aplikacioni që ka biliona përdorues këtë e ka bërë të ditur sot përmes një postimi.

“Në po e prezantojmë këtë sepse e dimë që nganjëherë zëri dhe të shkruarit thjesht nuk mjaftojnë”,  ka thënë Whatssapp në këtë publikim./gazetametro.net

screen696x696

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë