Loading…

Walker në sheshin e Prishtinës, ndjek parakalimin e FSK’së si ushtri

  • 17/02/2019 | 12:00

Walker në sheshin e Prishtinës, ndjek parakalimin e FSK’së si ushtri

Ambasadori William Walker ka uruar qytetarët e Kosovës, për 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, transmeton Gazeta Metro.


Me rastin e kësaj feste, Walker ka dalë në sheshet kryesore të Prishtinës, për të parë paraklimin e FSK-së si ushtri.

Ai është parë teksa i përshëndet qytetarët e Kosovës.

Kujtojmë se sot është hera e parë që parakalon Ushtria e Kosovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë