Loading…

VV’ja nis tubimin në Mitrovicë (Video)

  • 05/06/2017 | 12:31

VV’ja nis tubimin në Mitrovicë (Video)

Lëvizja Vetëvendosje në ditën e 6’të të fushatës për zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit, po mban tubim në Mitrovicë.


Aty janë kandidati për kryeministër nga kjo parti, Albin Kurti, kryetari i partisë Visar Ymeri, e po ashtu edhe kandidatët për deputetë nga kjo parti.

Më poshtë mund të shihni ‘LIVE’ tubimin e VV’së:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë