Loading…

VV publikon videon e sulmuesve të Molliqajt dhe Kabashit (Video)

  • 24/03/2017 | 14:55

VV publikon videon e sulmuesve të Molliqajt dhe Kabashit (Video)

Lëvizja Vetëvendosje po pretendon se sulmi fizik ndaj aktivistit të kësaj partie Agron Kabashi i kryer dy netë më parë, ishte i organizuar, dhe i planifikuar edhe ndaj Sekretarit Organizativ Dardan Molliqaj.


Kjo parti ka publikuar një video të momenteve të sulmit ndaj Kabashit, e ku shihet edhe sekretari Molliqaj derisa hyn në banesën e tij.

Sipas VV’së, sulmuesit ishin nisur në drejtim të Molliqajt, por kur nuk e arrijnë atë, vazhdojnë te Kabashi, të cilin e sulmojnë fizikisht. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë