Loading…

‘VV godet Donikën’: E dështuar erdhe tek ne, e dështuar u ktheve në AAK

  • 14/03/2018 | 18:12

‘VV godet Donikën’: E dështuar erdhe tek ne, e dështuar u ktheve në AAK

Anëtarja e kryesisë së Vetëvendosje, Nazlie Balaj, ka reaguar pas rikthimit të Donika Kadaj-Bujupi në AAK.


Ajo në një postim në Facebook, ka thënë se ajo e dështuar ka hyrë në VV dhe si e tillë u rikthye në AAK.

“Donika Kadaj, e deshtuar erdhi ne VV, e deshtuar u kthy ne AAK.“, ka shkruar Balaj.

Donika Kadaj-Bujupi ka bërë të ditur sot se është kthyer në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës, nga e cila është larguar gjatë vitit 2016.

Ajo më herët kishte qenë shefe e Grupit Parlamentar të kësaj partie. Por, këtë mandat postin e deputetes e kishte fituar si kandidate nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë