Loading…

Vulin e quan Haradinajn terrorist

  • 09/04/2017 | 12:10

Vulin e quan Haradinajn terrorist

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale në Serbi, Aleksandar Vulin, ka bërë një deklaratë të ashpër drejtuar kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj.


Në deklaratën e tij ai e ka quajtur Haradinajn terrorist, transmeton Klan Kosova.

“Jo të gjithë shqiptarët janë terroristë, por Ramush Haradinaj është”, ka thënë ai, shkruan  Tanjug

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë