Loading…

Vucicin me shokë po i lëshon rakia

  • 17/01/2017 | 22:25

Vucicin me shokë po i lëshon rakia

Kryetari i degës së LDK-së në Prizren, Haxhi Avdyli ka thënë se kryeministrin e Serbisë dhe shokët e tij, siç ka shtuar, ka nisur t’i lëshojë dehja.


Këtë Avdyli e ka lidhur me tentativën e Beogradit që të shtunën të fus një tren në Kosovë, transmeton Klan Kosova.

Ai e ka pohuar këtë pas takimit që ka pasur këtë të martë kryeministri serb me zëvendëspresidentin amerikan, Joe Biden.

Ky është postimi i Avdylit:

“Tuta i han dardhat e buta.
Por të shtunën Vuqiqi me shokë pat pi pak ma shume raki dardhe. Sot ka nis me i lëshu dehja.
Sa më fortë Amerika aq më fortë Dardania”, ka shkruar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë