Loading…

Vucici viktimizohet: Ndërkombëtarët po na shtypin

  • 11/04/2019 | 21:07

Vucici viktimizohet: Ndërkombëtarët po na shtypin

Presidenti i Serbisë  Aleksandar Vucic luti ndërkombëtarët që të mos bëjnë presion ndaj Serbisë, transmeton Gazeta Metro.


Në tubimin në Novi Sad para përkrahësve të tij Aleksandar Vucic u dërgoi fjalë bashkësisë ndërkombëtare që të mos vazdojë me presionin e tyre ndaj Serbisë.

Vucic shpjegoi se nuk do të heqin dorë nga qëndrimi i tyre rreth vazhdimit të bisedimeve me Prishtinën.

Aleksandar Vucic tha “Mos e thërrisni Serbinë, hiqni taksat dhe vijmë vetë”, para mijëra përkrahësve të tij në Vojvodinë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë