Loading…

Vucic takim urgjent në Rashkë me serbët e Kosovës

  • 02/02/2017 | 12:23

Vucic takim urgjent në Rashkë me serbët e Kosovës

Kryeministri serb Aleksandar Vucic do të takohet sot pasdite në Rashkë me përfaqësuesit politikë të serbëve nga Kosova, bën të ditur agjencia serbe e lajmeve Tanjug, përcjell gazetametro.net.

Takimi urgjent sipas Tanjug do të mbahet në ora 17:00, dhe vjen pas raundit të dytë të dialogut në nivel presidentash dhe kryeministrash në mes të Prishtinës dhe Beogradit me ndërmjetësim të BE’së të zhvilluar natën e kaluar në Bruksel. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë