Loading…

Vucic sot në Medvegjë

  • 28/02/2019 | 10:14

Vucic sot në Medvegjë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucicnë kuatër të kampanjës parazgjedhore “Buducnost Serbije” (E ardhmja e Serbisë) sot do të vizitojë  edhe Medvegjen, transmeton Gazeta Metro.


Sot është bërë e ditur se Vucic ka në agjendë edhe vizitën e Medvegjës.

U tha se do të vizitoj Bajën e Sijarinës, vendin arkeologjik Justiniana Prima, hotelin rehabilitizues “Gejzer” dhe shtëpinë e shëndetit në Medvegjë.

Presidenti i Serbisë do të ketë takim edhe me qytetarët për të folur për tema të ndryshme dhe kërkest e tyre.

Në fund të vizitës, Vucic do të vizitojë selinë e rrethit të Jabllanicës, Leskovc, ku do të vizitojë Institucionin e rindërtuar për të rritur dhe të moshuar./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë