Loading…

Vritet shqiptari 79 vjeçar në Himarë

  • 01/06/2017 | 11:31

Vritet shqiptari 79 vjeçar në Himarë

Një 79 vjeçar ka mbetur i vrarë në shtëpinë e tij mëngjesin e sotëm në Borsh të Himarës.


Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09.30. Sokrat Xhuveli, 57 vjeç ka shkuar në shtëpinë e H. Brahimaj, 79 vjeç ku dyshohet se e ka qëlluar këtë të fundit me çifte duke e lënë të vdekur në vend.

Autori është arrestuar menjëherë nga policia, dhe është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme. Hetimet paraprake bëjnë të ditur se ngjarja mund të ketë ndodhur për motive të dobëta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë