Loading…

Vrau 17-vjeçarin shqiptar pas sherrit për një vajzë, flet italiani

  • 08/07/2017 | 08:19

Vrau 17-vjeçarin shqiptar pas sherrit për një vajzë, flet italiani

Është zbardhur dëshmia e 19-vjeçarit italian, i cili vrau me thikë 17-vjeçarin shqiptar në Stradela të Pavias ditën e hënë pas sherrit për një vajzë.


Simone Maddaluni, ka thënë para gjykatësit se Pandi Lavdarin e qëlloi pasi kishte frikë nga se mos konfrontohej sërish me të.

Ata kishin patur një zënkë ditën e diel në mëngjes pas daljes nga një diskotekë, dhe sherri vijoi edhe të hënën ku italiani e qëlloi shqiptarin me thikë në gjoks.

Ai u shfaq i penduar në gjykatë dhe tha se u detyrua ta qëllonte shqiptarin, pasi ai i kishte thënë se do ta rrihte sa herë ta shikonte, raportojnë mediat italiane.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë