Loading…

Vrasjen e kreu në vitin 2001, arrestohet tash

  • 10/12/2016 | 17:34

Vrasjen e kreu në vitin 2001, arrestohet tash

Polici në Pejë ka arrestuar të dyshuarin për një vrasje që ka ndodh në vitin 2001, njofton Klan Kosova.

“Në lidhje me rastin me datë 09.12.2016 me urdhëresë te Gjykatës Themelore ne Peje është bastisur shtëpia e te dyshuarit mashkull K-Shqiptar”, thuhet në njoftimin e policisë.

“Gjatë bastisjes janë gjetur dhe konfiskuar: Një pistolete CZ 99 me një karikator dhe 15 fishekë, një pushkë karabine “Zastava”, një pushkë gjuetie dy tytëshe ,një AK-47, me dy karikatorë të mbushur me nga 30 fishekë, nëntëdhjetë e dy (92) fishekë te kal.9 mm, një AK-47 i dëmtuar, një AK-47  i dëmtuar me një fishekë ne tyte, një automatik i dëmtuar dhe një pistoletë e dëmtuar”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë