Loading…

Vrasje në tentativë në Rahovec, arrestohen dy persona

  • 22/07/2021 | 08:45

Vrasje në tentativë në Rahovec, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshimtë në Rahovec, pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën.


Gjatë rrahjes njëri nga të dyshuari ka shtënë me armë zjarri në ajër.

Viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Nga të dyshuarit është konfiskuar një pistoletë me 8 fishekë. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë