Loading…

Vrasje në këtë qytet shqiptar, viktima një i ri

  • 09/12/2019 | 19:53

Vrasje në këtë qytet shqiptar, viktima një i ri

Burime nga Kavaja bëjnë të ditur se pasditen e sotme ka mbetur i vrarë me armë gjahu një person.


Pas një konflikti për motive të dobëta, 29 vjeçari i identifikuar si M. Ismaili, është qëlluar me armë gjahu dhe për pasojë ka vdekur.

Autori i dyshuar Xhevdet Leçini, 60 vjeç nga Kavaja, është ndaluar nga policia.

Nderkohë viktima mësohet se ka qenë i dënuar më parë për plagosje dhe është liruar disa muaj më parë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.2 të qytetit, ku autori i dyshuar ka një lokal.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë