Loading…

Vrasje e rëndë në Gjakovë: Vrau gruan dhe vajzën

  • 07/08/2018 | 22:10

Vrasje e rëndë në Gjakovë: Vrau gruan dhe vajzën

Një grua dhe vajza e saj janë vrarë para pak çastesh në fshatin Brekoc të Gjakovës.


I dyshuari kryesor sipas informacioneve të para të Policisë është burri.

Lajmi është konfirmuar nga Kristë Gjokaj, komandant i stacionit të Policisë së Gjakovës.

Gjokaj ka konfirmuar se i dyshuari për vrasjen është arrestuar për momentin nga Policia ndërsa motivet e ngjarjes ende nuk dihen.

Ai ka konfirmuar se i dyshuari është shtetas i Kosovës ndërsa gruaja ka shtetësi të Shqipërisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë