Loading…

Vrasje e rëndë në Fushë Kosovë, arrestohet në spital i dyshuari

  • 29/05/2021 | 08:28

Vrasje e rëndë në Fushë  Kosovë, arrestohet në spital i dyshuari

Është arrestuar një person për vrasje i cili ishte duke u trajtuar në QKUK, shkruan Gazeta Metro.


Vrasja ka ndodhur në rrugën Rr. Rexhep Hasani, Fushë Kosovë 26.05.2021-22:40.

“Lidhur  me rastin, me 28.05.2021 i dyshuari mashkull kosovar i cili ishte duke u trajtuar në QKUK- Klinikën e Ortopedisë nën përkujdesjen e policisë, pas intervistimit nga njësitet policore, në konsultim me  prokurorin, i është shqiptuar masa e ndalimit për 48-orë”, ka njoftar policia./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë