Loading…

Vrasësi i tre personave në Kroaci kërcënon me vetëvrasje

  • 26/04/2017 | 23:36

Vrasësi i tre personave në Kroaci kërcënon me vetëvrasje

Policia kroate ka zbuluar trupat e tre personave të varë, kurse i dyshuari për vrasje, Boris Luketa, po kërcënon me vetëvrasje.


Në pasditen e sotme, tre persona janë gjetur të vdekur, një burrë dhe një grua janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre dhe kufoma e tretë, u zbulua në makinë, njoftoi policia e Shibenikut, e cila ka bllokuar qasjen në këtë zonë.

Sipas policisë, Boris Luketa (1958), i dyshuar për kryerjen e vrasjes së trefishtë, është i armatosur dhe po kërcënon me vetëvrasje. Policia njoftoi se është duke negociuar me të dyshuarit në vazhdimësi, transmeton kp.

Policia nuk ka bërë të ditur motivin e vrasjes së trefishtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë