Loading…

Vrasësi i të riut në Mitrovicë ende në arrati

  • 06/05/2017 | 12:50

Vrasësi i të riut në Mitrovicë ende në arrati
Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur më vrajën që ka ndodhur mbrëmë në Mitrovicë.

 Ermal Kamberi, 23 vjeçari që u qëllua me armë gjatë mbrëmjes së kaluar në një lokal në Mitrovicë vdiq nga plagët e rënda rreth orës 23:00, njofton policia.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari për këtë rast  ende është në arrati.

“I dyshuari ka shtënë me armë zjarri në një lokal ku ka plagosur viktimën mashkull K/Shqiptar duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore, i njëjti është dërguar për tretman  mjekësorë në QKUK” .

“Në vendin e ngjarjes kanë dalur të gjitha njësitet policore relevante, ku kanë gjetur një pistolet dhe tri gëzhoja”.

“Personeli mjekësorë ka konfirmuar se viktima ka ndërruar jetë rreth orës 23:00. Trupi i pa jetë me urdhër të prokurorit është dërguar në Mjekësinë Ligjore për obduksion. Njësitet policore janë duke kryer hetime intensive si dhe janë në kërkim të personit të dyshuar”, thuhet në njoftim

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë