Loading…

Vozitësi në Prishtinë për pak nuk shkakton aksident (Video)

  • 11/02/2017 | 20:15

Vozitësi në Prishtinë për pak nuk shkakton aksident (Video)

Kemi parë shpesh vozitës të pakujdesshëm që rrezikojnë të tjerët dhe veten në komunikacion.


Mosrespektimi i sinjalistikës dhe mospërshtatja me kushtet në komunikacion, zakonisht janë shkaktar kryesor i aksidenteve në komunikacion.

Një aksident tragjik të shtunën për një fije floku është shmangur në Prishtinë, transmeton lajmi.net.

Një vozitës krejtësisht i pa kujdesshëm për pak sa nuk ka shkaktuar aksident. Ai ka hyrë në parakalim ndërmjet dy vetura në pjesën e Prishtinës që ndanë lagjet Ulpiana dhe Dardania, afër selisë kryesore të Postës dhe Telekomit të Kosovës.

Në veturë kanë qenë disa persona dhe ajo ishte me targa 06, targa këto të rajonit të Gjilanit.

https://www.youtube.com/watch?v=_kIpc8goRqw

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë