Loading…

Voton Xhemajlaj, fton qytetarët të vendosin

  • 18/12/2016 | 12:40

Voton Xhemajlaj, fton qytetarët të vendosin

Kandidati i Nismës për Kosovën, për komunë të Drenasit, Isa Xhemajlaj ka votuar në shkollën fillore “Halil Bajraktari”, nga ku ka bërë thirrje për dalje në zgjedhje, shkruan gazetametro.net

“Uroj gjithë qytetarët e Drenasit, sot është dita e tyre. Ata do të vendsoin, ju bëjë thirrje të dalin dhe të votojnë në mënyrë të qetë”, ka thënë Xhemmajlaj ndër tjerash. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë