Loading…

Voton kandidati i AKR’së: Presim ndryshime në Drenas

  • 04/12/2016 | 09:25

Voton kandidati i AKR’së: Presim ndryshime në Drenas

Kandidati i AKR-së për kryetar të Drenasit Elmi Thaçi ka votuar në Qendrën e tij të Votimit, sot pas orës 9:00.

Ai ka thënë se pret që në Drenas të ndodhin ndyrshime, dhe kjo të vendoset prej sovranit.

“E rëndësishme është që të vendos sovrani. Mos me u keqpërdor asnjë votues. Vota është e shenjt. Shpresoj të kaloj mirë ky proces”, ka thënë Thaçi.

AKR – Zgjedhjet Drenas

Posted by Klan Kosova on Sunday, 4 December 2016

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë