Loading…

Vogëlushja mbulon veshët e qenit pas ndezjes së fishekzjarrëve në Kinë

  • 05/02/2022 | 09:49

Vogëlushja mbulon veshët e qenit pas ndezjes së fishekzjarrëve në Kinë

Ky është momenti emocionues kur një vajzë dyvjeçare ia mbuloi veshët qenit të saj kur fishekzjarrët u ndezën në Kinën jugore.


Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, kur vajza e vogël dëgjon tingujt e mjeteve piroteknike, ajo shihet duke vendosur me shpejtësi duart mbi qenin e saj.

Videoja është filmuar të hënën, më 31 janar, një ditë para Vitit të Ri kinez, në Gao’an, provinca Jiangxi.

Vajza e re shihet duke përkëdhelur kokën e qenit, përpara se t’i vendosë të dyja duart mbi veshët e tij, derisa zhurma e fishekzjarrëve intensifikohet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë