Loading…

Vogëlushi nga Ferizaji, vuan nga kjo sëmundje dhe kërkon ndihmën e bamirësve!

  • 02/04/2020 | 23:10

Vogëlushi nga Ferizaji, vuan nga kjo sëmundje dhe kërkon ndihmën e bamirësve!

Noar Mehmeti i lindur më 10 shkurt 2020, në Ferizaj, vuan nga një sëmundje e rëndë për të cilën, shërim mund të gjej vetëm jashtë shtetit.


Noari 1 muaj e gjysmë, është në mëshirën e nevojtarëve, ndërsa shuma për shërimin e tij kushton 39 mijë e 405 euro.

Njoftimin e ka bërë babai i Noarit, Kemajl Mehmeti.

Numri i xhirollogarisë: XK051940510067321128

Numri i telefonit i babait të Noar (Kemajl) Mehmeti: 044 279 672

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë