Loading…

Vlorë, gjendet një makinë në det

  • 09/01/2017 | 08:51

Vlorë, gjendet një makinë në det

Një makinë është gjetur brenda në det në orën 07:22, në zonën e Plazhit të Vjetër, në qytetin e Vlorës, në Shqipëri.


Makina ndodhej 100 metra larg bregut dhe nuk dihet ende nëse ka pasur njerëz brenda apo jo, raporton Top Channel.

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje.

Pritet mbërritja e skafeve për të tërhequr automjetin në breg. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë