Loading…

Vlorë, gjendet e dekompozuar koka e një personi

  • 25/01/2017 | 10:30

Vlorë, gjendet e dekompozuar koka e një personi

Ditën e djeshme, rreth orës 13:55, në fshatin Karbunarë, në rrugën e vjetër të këtij fshati, është gjetur një kokë e dekompozuar njeriu në një zonë të pyllëzuar.


Priten ekzaminimet laboratorike në lidhje me identifikimin e viktimës dhe zbulimin e detajeve të kësaj ngjarjeje, që mendohet se ka ndodhur 8-9 muaj më pare, raporton tch, transmeton gazetmetro.net.

Vazhdojnë hetimet për sqarimin e rrethanave dhe për dokumentimin e plotë të ngjarjes. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë