Loading…

Vjosa Osmani takohet me John Erath në Shtëpinë e Bardhë: Flasin për sfidat që e presin Kosovëv

  • 15/10/2019 | 21:00

Vjosa Osmani takohet me John Erath në Shtëpinë e Bardhë: Flasin për sfidat që e presin Kosovëv

Vjosa Osmani është takuar sot me John Erath, Drejtor për Europë, me të cilin ka biseduar rreth prioriteteve dhe sfidave që e presin Kosovën gjatë muajve e viteve në vijim, shkruan Gazeta Metro.


Osmani është pritur nga Erath në Shtëpinë e Bardhë, në Washtington.

Ky është shkrimi i saj i plotë:

Kënaqësi të pritem sot në Këshillin për Siguri Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, nga z.John Erath, Drejtor për Evropë. Patëm diskutime shumë produktive rreth prioriteteve dhe sfidave që e presin Kosovën gjatë muajve e viteve në vijim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë