Loading…

Vjosa Osmani: Nuk i frikësohem Isa Mustafës

  • 20/03/2017 | 21:33

Vjosa Osmani: Nuk i frikësohem Isa Mustafës

Deputetja më e votuar femër në Kosovë, Vjosa Osmani ka thënë se nuk i frikësohet as Isa Mustafës e as askujt në LDK.


Ajo këto komente i bëri në emisionin “Zona B” në Klan Kosova, e pyetur se a mund ta largoj Isa Mustafa nga partia.

“Ajo tha se ky kërcënim i Isa Mustafës është monist, dhe se shkon përtej asaj”, tha ajo.

Sipas saj, kjo logjika e kërcënimit dhe e linçimit është nga dita e parë e kësaj qeverie.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë