Loading…

Vjen për pushime nga Gjermania, zhduket në Gjilan

  • 28/12/2019 | 12:23

Vjen për pushime nga Gjermania, zhduket në Gjilan

Një person është raportuar si i zhdukur në Gjilan. Rasti është raportuar në Polici nga familjarët e tij.


Sipas familjarëve, ai kishte ardhur për pushim nga Gjermania.

Raporti i plotë i Policisë së Kosovës:

Me datën 27.12.2019 ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vëllai i tij viktima mashkull K/Shqiptar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Sipas ankuesit viktima kishte ardhur në pushim nga Gjermania. Rasti vazhdon të hetohe.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë