Loading…

Vjen i dehur në shtëpi, e rrah gruan e bën për spital

  • 20/09/2019 | 11:03

Vjen i dehur në shtëpi, e rrah gruan e bën për spital

Është arrestuar një person në Fushë Kosovë i cili i në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht gruan e tij duke i shkaktuar lëndime, shkruan Gazeta Metro.


Viktimës iu është ofruar tretman mjekësor, derisa, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“ Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Ashkali, pasi që i njëjti (në gjendje të dehur) ka sulmuar fizikisht viktimën femër K/Ashkalike të cilës i ka shkaktuar lëndime. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, shkruhët në njoftim të policisë./gazetametro.met

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë