Loading…

Vjedhi në shtëpinë e axhës, arrestohet pejani

  • 19/03/2017 | 15:47

Vjedhi në shtëpinë e axhës, arrestohet pejani

Policia e Kosovës ka arrestuar të miturin i cili dyshohet se ka vjedhur pajisje elektronike në shtëpinë e axhës së tij në Pejë.


Rastin e ka konfirmuar Policia, me ç’rast ka treguar se ngjarja ka ndodhur dje në orën 13:20, shkruan gazetametro.net.

‘Njësia policore ka arrestuar të dyshuarin mashkull K/Shqiptar i moshës së mitur nën dyshimin që kishte vjedhur disa pajisje elektronike shtëpiake në shtëpinë e axhës së tij viktimës mashkull K/Shqiptar. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje’, ka njoftuar Policia.

Ndërkaq, më urdhër të prokurorit i dyshuari është intervistuar e më pas është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë