Loading…

Vizatimet më të çuditshme nëpër mure

  • 15/01/2017 | 20:32

Vizatimet më të çuditshme nëpër mure

Arti gjithmonë ka ditur ta zbukurojë jetën. Vizatimet e çuditshme nëpër mure të rrugëve të ndryshme që pa dyshim i bëjnë të gjithë kalimtarët kureshtarë dhe nganjëherë edhe të qeshin me mënyrën si si janë të pikturuara.


Gazetametro.net ju fton që të shikoni një galeri virtuale me një koleksion të veprave më të mira të prodhuara nga njerëz të talentuar në të gjithë botën.

301805-704884_original-1-650-534412ec5a-1484143141Bristol, Mbretëria e Bashkuar

302755-12247795_971002172959217_1318693381986954786_o-650-be02eb200f-1484143141Paris, Francë

303205-12392066_1102086283136535_1420160742239698543_n-650-a83ebb3ec3-1484143141Papeete, Tahiti

301855-706428_original-650-cbb79cdada-1484143141Casuarina, Peru

301955-huli-pose1-1024x924-650-768f9c86c9-1484143141Tauranga, Zealand e Re

303055-11109583_946593712058608_5442698333597422620_o-650-108d2a6f2c-1484143141Papeete, Tahiti

301755-6f42e46806aa0cd57ec9c61abc3ffc90-650-9f33c4dabc-1484143141Stockholm, Suedi

302305-outings1-650-e92df44c2b-1484143141Stockholm, Suedi

303005-10261284_402597673263216_643829189_ncopy-650-0ecb651f58-1484143141Montreal, Kanadë

301355-707118_original-650-2714334ee5-1484143141Sliema, Malta dhe Sapri, Itali

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë