Loading…

Vildane Zeneli më në fund vishet pak

  • 16/02/2022 | 11:06

Vildane Zeneli më në fund vishet pak

Bukuroshja dhe fotomodelja kosovare që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vildane Zeneli është paraqitur tepër ndryshe në një fotosesion të fundit.


Derisa jemi mësuar që ta shohim në fotosesione kryesisht në bikine dhe veshje të brendshme, Vildania sonte ka ardhur më ndryshe.

Ajo ka pasur të veshur një pallto dimri, e cila është shkurtër.

Asaj ajo ia ka përshtatur edhe një palë çizme të gjata ngjyrë kafe dhe një kapelë të stilit francez, e ku bukuroshja kosovare ka të vënë një grim të thjesht ditor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë