Loading…

Vildane Zeneli i lë pak vend imagjinatës

  • 18/01/2022 | 17:02

Vildane Zeneli i lë pak vend imagjinatës

Vildane Zeneli ka treguar pothuajse tërë gjoksin në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale.


Bukuroshja kosovare, e cila karrierën e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është shfaqur tepër provokative në një set të fundit fotografik.

Në këtë foto, ajo shfaqet me një bluzë transparente ngjyrë rozë, e ku pothuajse e shfaq tërë gjoksin e saj.

Nuk është hera e parë që Vildania bën këso foto provokative.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë